Znajdź spodnie bryczesy na https://horse-trade.pl/Bryczesy-jezdzieckie

Jazda na koniu wymaga nie tylko wielu wyrzeczeń, dużych pokładów cierpliwości i godzin pracy, ale też odpowiedniej garderoby, która nie będzie krępować ruchów. Chcesz nabyć wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Obszerny wybór asortymentu znajduje się w sklepie Horse-Trade.pl!

Bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni przeznaczonych do jazdy konnej. Wyróżniają się brakiem ciasnych szwów tam, gdzie nogi dotykają do siodła, co zmniejsza ryzyko otarć naskórka. Dobrze wykonane bryczesy do jazdy konnej powinny być ciasne i elastyczne, a jednocześnie nie ograniczać ruchów i pozwalać na komfortową jazdę w różnych warunkach. W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupić można bryczesy wykonane z materiałów najwyższej jakości – bawełny z dodatkiem lycry czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym jeździec poczuje pełną swobodę.

Jak kupić najlepsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej muszą być przede wszystkim dostosowane do budowy ciała jeźdźca i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Przy wybieraniu właściwych spodni jeździeckich należy upewnić się czy mają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który jest wykonywany z skóry ekologicznej, silikonu, ewentualnie innych materiałów gwarantujących dobrą przyczepność do siodła. Bryczesy mogą mieć lej kolanowy lub pełny, obejmujący też uda i łydki. Oddzielną kategorią spodni są zimowe bryczesy do jazdy konnej – muszą one być wyposażone w warstwę wodoodporną oraz termoizolacyjną, które zapewniają komfort cieplny podczas jazdy. Znaczenie mają również walory użytkowe – rozciągliwe zakończenia nogawek i liczne kieszenie.

Dane firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]