Sprawdź, gdzie kupić słoje z kranikiem.

Od jakiegoś trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź robionych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu napojów i deserów. Wielką popularnością cieszą się szczególnie pojemne Słoje z kranikiem, które mają wiele zastosowań. Jak możemy je wykorzystać? Gdzie przydatny będzie słój z kranem? Z jakiej przyczyny warto mieć przynajmniej jedną sztukę w każdym domu?

Słój z kranem do nalewek

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, że wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych napojów – takich jak likiery i nalewki. Słoiki mają znaczne objętości (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś kranik sprawia, że bez trudu zlejemy gotowy likier do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby korzystania wężyków i filtrów.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słój z kranem jest rewelacyjną dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że regularnie jest on używany do podawania napojów – zwykle podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem znakomicie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania lemoniad, soków, oranżad oraz kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków czy też ponczu. Jego zaletą jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]