Dowiedz się, gdzie zamówić okiennice shutters, wejdź na https://skyshutters.pl.

Planując wystrój pomieszczenia, na ogół nie przeznacza się dużo uwagi na okna. Zwykle wybiera się tradycyjne aranżacje, czyli zasłony oraz firanki, które nieraz zestawiane są z roletami. Aczkolwiek jest jeszcze jedno mało rozpowszechnione w Polsce rozwiązanie – okiennice wewnętrzne, czyli inaczej mówiąc – shuttersy.

Okiennice dekoracyjne shutters – nowinka w europejskich domach

Główną właściwością shuttersów (lub też po polsku – szatersów) jest to, że lamele zainstalowane na tych okiennicach ozdobnych poruszają się, tym samym można bez trudu je ułożyć pod dowolnym kątem, zależnie od potrzeb mieszkańców. Wytwarza się je z polichlorku winylu (PCV), drewna, a także z płyt MDF. Okiennice ozdobne shutters instaluje się głównie na oknach, jakkolwiek wyśmienicie sprawdzą się też na drzwiach oraz w szafach. Shuttersy to wprawdzie dodatek na okna, który w naszym budownictwie spotyka się w dalszym ciągu dość rzadko, ale większa część z nas z pewnością rozpoznaje je z telewizji lub kina, gdyż te okiennice są niezwykle popularne na terenach z cieplejszym klimatem, czyli w Nowej Zelandii oraz RPA.

Dekoracyjne okiennice shutters nadają wnętrzom niezmiernie wytworny wygląd

Shuttersy to okiennice dekoracyjne które nie tylko znakomicie wyglądają, lecz mają także przydatne funkcje. Za ich pomocą można pasywnie kontrolować wykorzystanie energii słonecznej: w upalne miesiące uniemożliwiać kumulowanie się nadmiaru ciepła we wnętrzach, a zimą – zapobiegać jego stracie. Okiennice wewnętrzne wspaniale komponują się z przeróżnymi stylami aranżacyjnymi i można zainstalować je na przeważającej większości ram okiennych. Wytwarza i montuje się je na zamówienie, co sprawia, że są zdecydowanie kosztowniejszym rozwiązaniem aniżeli przykładowo żaluzje. Shuttersy jednakże nadają pomieszczeniom niesłychanie wytworny wygląd, przez co podnoszą wartość domu. Wypada dodatkowo zaakcentować, iż okiennice wewnętrzne typu shutters reguluje się bez wykorzystania łańcuszków, co rodzice ciekawskich dzieci lub właściciele psotnych zwierzaków, które poplątać dyndające żyłki, uznają z pewnością za duży atut.

Dane firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]