Potrzebujesz etykiet na wódkę weselną? Koniecznie odwiedź ten adres.

Tradycja ofiarowania prezentów na przeróżne okazje znana jest od tysiącleci i od samego jej zarzewia najczęściej wręczanym i, rzecz jasna, jednakowo entuzjastycznie akceptowanym podarunków, jest alkohol. Wiele ludzi nie wyobraża sobie nie zabrać alkoholu na Sylwestra, wesele czy urodziny. Jak jednak odróżnić się od reszty, jeśli inni goście przyniosą to samo?

Etykiety na wódkę – alkohol jako wyjątkowy podarek od Państwa Młodych

Na weselu napoje wyskokowe nie tylko są postawione na stolikach, ale również dość często nowożeńcy dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką na koniec zabawy. Taki upominek jest uważany za rodzaj wyrażenia wdzięczności za przyjazd na ceremonię. Ale taka butelka z alkoholem może też stać się w ciekawą pamiątką, której znajomi czy rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Wystarczy personalizować butelkę, a można dokonać tego zamawiając etykiety na wódkę, na których można dodać informację o miejscu i dacie ślubu, imionach Pana i Pani Młodej czy podziękowanie za przybycie. Etykiety na butelki można nabyć w różnorodnych wzorach i kolorach, wobec tego bez trudu można znaleźć te, które będą pasować do stylu, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od imaginacji nowożeńców. Oczywiście spersonalizowane etykiety na wódkę i inne napoje wyskokowe można zastosować nie tylko przy okazji wesela – są idealne na wyróżnienie się na przyjęciu imieninowym czy wieczorze kawalerskim.

Dekoruj własne alkohole kreatywnymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym nadrukiem można oznaczać flaszki z domowej spiżarni. Jeśli samodzielnie wytwarzasz wina, nalewki bądź soki, a potem dzielisz się nimi z kolegami czy też rodziną nawet bez okazji, możesz przystroić je wymyślnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne typowej butelki. Ponadto flaszki można też oznaczać przy użyciu kolorowych kapturków termokurczliwych oraz nakrętek.

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]