Dowiedz się, gdzie zamówić artykuły higieniczne.

By zachować czystość – tak w zakładzie pracy lub obiekcie użyteczności publicznej, jak i w mieszkaniu – niezbędne są odpowiednie preparaty oraz sprzęty. O ile do zwykłych prac porządkowych zwykle wystarczające okazują się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to dużo prac będzie wymagało wykorzystania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości pozwalają uporać się nawet z ciężkimi zabrudzeniami, gwarantując łatwe sprzątanie i pozbycie się niebezpiecznych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie wytwórców i hurtowników chemii profesjonalnej?

Chemia przemysłowa – dla kogo?

Oferta profesjonalnej chemii przemysłowej skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw – zwłaszcza ekip sprzątających. W ofercie podmiotów wytwarzających i dystrybuujących chemię przemysłową znajdziemy środki, dzięki którym wyeliminujemy brud z rozmaitych powierzchni – również tych chropowatych i z tegoż powodu trudnych do dokładnego wyczyszczenia. Są wśród nich środki sporządzone z myślą o pozbywaniu się rzadkich zabrudzeń, między innymi graffiti, kamienia kotłowego, wykwitów pleśni lub osadu z tłuszczów.

Pielęgnacja powierzchni dzięki chemii gospodarczej

Profesjonalne środki czyszczące pozwalają też na pielęgnację oraz ochronę powłok szczególnie narażonych na niszczycielskie oddziaływanie różnych elementów i wandalizm. Znajdziemy między nimi środki do osłony metali przed korozją, preparaty chroniące przed graffiti, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, a także specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe. Warto dodać, iż powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnych powierzchni (między innymi linoleum czy betonu) i nie tylko chronią je przed pobrudzeniami, ale również nadają im atrakcyjny wygląd.

Dane firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]