Shuttersy w oknach kupisz na https://skyshutters.pl.

Urządzając pokój, z reguły nie przeznacza się dużo czasu na wyeksponowaniu okien. Przeważnie wybiera się tradycyjne rozwiązanie, czyli zasłony oraz firanki, które niekiedy łączone są dodatkowo z roletami. Jednak jest jeszcze inne mniej rozpowszechnione nad Wisłą rozwiązanie – okiennice ozdobnea więc shuttersy.

Okiennice dekoracyjne shutters – nowość w europejskim budownictwie

Najważniejszym atrybutem shuttersów (czy też po polsku – szutersów) jest to, iż poziome lamele zamontowane na tego typu okiennicach dekoracyjnych ruszają się, a więc można ustawiać je w różnych pozycjach, zależnie od kaprysu mieszkańców. Produkuje się je z PCV, płyt pilśniowych, a także z drewna. Okiennice ozdobne shutters zakłada się głównie na oknach, aczkolwiek rewelacyjnie sprawdzą się też na drzwiach szafy. Shuttersy to co prawda element okna, który w polskim budownictwie widuje się wciąż stosunkowo rzadko, ale każdy z nas zapewne w kinie czy w telewizji, gdyż tego rodzaju okiennice są często wykorzystywane na obszarach z ciepłym klimatem, a więc w Afryce Południowej oraz w krajach śródziemnomorskich.

Dekoracyjne okiennice typu shutters pasują do rozmaitych stylów aranżacyjnych

Oprócz tego, że shuttersy okiennice dekoracyjne shutters świetnie wyglądają, mają one również praktyczne funkcje. Przy ich użyciu można w pasywny sposób kontrolować wykorzystanie promieni słonecznych: w gorące dni hamować kumulowanie się nadmiaru ciepła w pokojach, a zimą – zapobiegać jego stracie. Shuttersy bardzo dobrze komponują się z licznymi stylami wnętrz i nie ma na ogół problemów, by zainstalować je na przeważającej większości okien. Wytwarza oraz instaluje się je na zamówienie, co skutkuje tym, że są zdecydowanie droższym rozwiązaniem niż na przykład żaluzje. Shuttersy jednak przydają wnętrzom nadzwyczaj ciekawy wygląd, w wyniku czego zwiększają wartość posesji. Należy również zaznaczyć, iż shuttersy reguluje się bez stosowania linek, co posiadacze psotnych zwierzaków oraz rodzice dzieci, które rozerwać wiszące sznurki, uznają z pewnością za dodatkowy plus.

Dane firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]