Jeśli szukasz butelek na wino w hurcie, koniecznie odwiedź tę stronę.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która póki będzie trwać człowiek nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, że większością rynku towarów spożywczych rządzą gigantyczne marki, jest to jednocześnie sektor, w którym doskonale radzą sobie mniejsze firmy, o ile trafią do klienta ze swoim ekologicznym, smakowitym czy też unikalnym produktem. Przeznaczone na handel pożywienie musi być opakowane tak, żeby produkt długo pozostał zdatny do spożycia, a więc m.in. w słoiki i butelki ze szkła. Zaletą tego rodzaju opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, dlatego że poddać je recyklingowi.

Słoiki oraz butelki w hurcie to sposób na optymalizację kosztów

Wiadomym jest, że oferty od dostawców kierowane do odbiorcy indywidualnego różnią się zdecydowanie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest niewielką przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo dżemy, pasty warzywne czy soki, będzie potrzebować co roku nie kilkuset pojemników ze szkła, lecz ilości znacznie przewyższające liczbę paru tysięcy. Zakup butelek i słoików w hurcie będzie więc dla niego zarówno metodą optymalizacji kosztów, bo zamawiając opakowania w hurtowych ilościach z reguły można otrzymać znaczny rabat od dystrybutora, ale też oszczędnością czasu transportu, bo jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na parę miesięcy. Wydatek na hurtowe kupno pojemników szklanych jeszcze bardziej obniży się, jeśli zamówimy je u rodzimego dystrybutora butelek oraz słoików. Dzięki temu także otrzyma je szybciej.

Co kupimy w asortymencie dostawcy opakowań ze szkła?

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych oferują rozmaitego kształtu i objętości słoje oraz butelki szklane znakomite do przechowywania wina, soków bądź piwa. Dostarczane są one do klienta na paletach zawierających – w zależności od wymiarów opakowań – po 400, 1700, a nawet 2000 sztuk wybranego pojemnika. Podmioty dysponujące własnymi samochodami transportowymi mogą również odebrać kupiony towar wprost ze składu hurtowni. Wraz z paletą butelek oraz słoików hurtowo można dodatkowo zamówić odpowiadającą ilość innych koniecznych elementów, jak korki, kapsle czy nakrętki pasujące do wybranego typu opakowania.

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]