Sprawdź shuttersy w salonie na skyshutters.pl.

Wewnętrzne okiennice dekoracyjne, innymi słowy shuttersy, kojarzą się na ogół z wystrojem domów w stylu afrykańskim czy południowoamerykańskim. Jednakże ten element zabezpieczenia okiennic można zastosować również w europejskich domach – jest to niezmiernie trwałe, a jednocześnie bardzo dobrze prezentujące się rozwiązanie, które w szeregu sytuacji zda egzamin lepiej niż popularniejsze aktualnie rolety.

Shuttersy w salonie – kontrola ilości światła wnikającego do wnętrza

Shuttersy w salonie bądź w pokoju dziennym, pełnią podwójną funkcję – praktyczną oraz ozdobną. Shuttersy wyraźnie podnoszą walory estetyczne salonu. Ich lamele są grubsze, dzięki czemu wspaniale prezentują się na większości okien. Walory estetyczne są istotne, ponieważ to w salonie domownicy spędzają po wiele godzin w trakcie dnia, a także przyjmują tu gości. Z tej przyczyny trzeba zatroszczyć się, żeby to pomieszczenie było nie tylko zachwycające, ale jednocześnie przytulne. Swoboda wybrania kąta pochylenia lameli shuttersów pozwala na kontrolę ilości światła docierającego do pomieszczenia, co umożliwia np. lekkie jego ściemnienie, kiedy chcemy wyczarować romantyczny półmrok w pokoju, lub kompletne jego zaciemnienie, jeśli mamy ochotę zobaczyć serial.

Shuttersy w sypialni – wspaniałe rozwiązanie dla alergików

Opcja kontroli dostępu światła do pokoju jest z pewnością najważniejsza tam gdzie śpimy. Shuttersy w sypialni sprawdzą się jednak z jeszcze innego powodu – za ich sprawą można efektywnie regulować temperaturę sypialni, która w sporej mierze oddziałuje na nasz mocny sen. Z pomocą okiennic wewnętrznych latem łatwiej jest zachować niską temperaturę w sypialni, a w okresie zimowym przez dłuższy czas zatrzymamy w niej ciepło. Ponadto okiennice typu shutters lepiej odgradzają od hałasu z zewnątrz. Shuttersy to także wspaniałe rozwiązanie dla alergików. Na ich lamelach zbiera się mniej cząsteczek kurzu aniżeli w plisach firan, a ich konserwacja jest nadzwyczaj łatwa i trwa w zasadzie parę chwil.

Poza sypialnią i salonem shuttersy doskonale będą prezentować się również w pokoju dziecięcym, w kuchni czy w łazience.

Dane firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]