Znajdź kontenery otwarte.

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – pozwalają na legalne zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych pracach. Jakie typy kontenerów budowlanych są w sprzedaży? U kogo można je zamówić?

Kontener na odpady budowlane – wybierz najwyższą jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem trwałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Te typy pojemników wykorzystują nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty parające się wypożyczaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz wszelkiego typu pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest wiele rodzajów pojemników na odpady. Są muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery z pokrywą, otwarte, kontenery stalowe, pojemniki z plandeką oraz mnóstwo innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najchętniej używane są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od potrzeb można wyposażyć się w kontener lub otwarty. Na placach budowy nierzadko wykorzystywane są też kontenery do transportu materiałów sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, gdyż można je błyskawicznie opróżnić.

Dane firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]