Więcej informacji o kapsułkach Lavazza A Modo Mio

Marek produkujących kawę jest ogromna ilość, niemniej jednak Lavazza nieprzerwanie mieści się w czołówce tych najpopularniejszych. Mało osób wie, że początek firmy Lavazza sięga końca XIX w. w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za równowartość około 20$ nabył mały obiekt handlowy, w którym mielono ziarna kawowca i produkowano ich autorskie mieszanki. W mgnieniu oka zdobyły one serca obywateli miasta. Sto lat później marka Lavazza w dalszym ciągu oczarowuje smakiem swoich kaw, ustanawiając standardy również w obszarze kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek A Modo Mio – wysoka jakość i głęboki smak

Ekspresy do kawy w kapsułkach z linii Lavazza A Modo Mio są obecnie jednymi z najpopularniejszych. Stosowane są one zarówno w prywatnych kuchniach, jak i w wielkich biurach. Z ich pomocą zaparzenie pysznej, pachnącej kawy zajmuje zaledwie chwilę. Posiadacze ekspresów do kawy Lavazza nie muszą aczkolwiek używać wyłącznie z kapsułek wytwarzanych przez tę firmę. Obecnie w sprzedaży spotkać można sporo zamienników kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio. Zdarza się, iż kosztują one mniej, ale wciąż cechuje je wysoka jakość.

Kto wytwarza zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio?

Bardzo dużo zamienników kapsułek A Modo Mio znajdziemy w ofercie Italian Coffee, firmy która także wywodzi się z Włoch i zajmuje się sprzedażą kaw w kapsułkach do wielu modnych urządzeń tego typu. Wytwarza ona zarówno napoje kawowe będące mieszanką arabiki z robustą (Napoli Ristretto czy Vigoroso Ira), smakowitą mieszanką samej arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jak również napoje o smaku kawy z mlekiem (Cortado Macchiato), czekolady (Mokaccino) czy organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio).

Dane firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]