Zobacz, gdzie zamówić potniki.

Czapraki to specjalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące uderzenia podczas jazdy. Interesuje Cię szeroki wybór akcesoriów jeździeckich w atrakcyjnych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl kupisz czapraki dla koni najwyższej jakości.

Czapraki dla koni – zastosowanie i konstrukcja

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które przynoszą zwierzęciu wygodę, a jednocześnie osłaniają siodło przed potem konia. Dzięki zastosowaniu stosownych surowców doskonale chłoną wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry konia. Jeśli chcesz nabyć wysokiej jakości czapraki, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl odnajdziesz modele wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, podszyte szybkoschnącym materiałem, posiadające siateczkę chłonącą pot koni bądź uszyte z bawełny. Dobrze zaplanowana konstrukcja zapewnia wyjątkową wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, aby idealnie dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a jednocześnie podnosiły komfort jazdy. Część modeli została wyposażona w dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Praktyczne i estetyczne czapraki – skorzystaj z szerokiego wyboru asortymentu

Czapraki dla koni, które oferujemy w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale także wyróżniają się wizualnie. Produkty te można nabyć w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele mają ozdobne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki mocuje się do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Dane firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]