Szukasz akcesoriów do alkoholu? Wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Akcesoria-alkoholowe/87.

Domowa produkcja alkoholi, kiedyś nader popularna, obecnie wraca do łask. Do poszukiwań popychają nas zarówno względy finansowe (alkohole wyprodukowane na własną rękę są dużo tańsze od tych ze sklepu), ale również chęć eksperymentów, możliwość przygotowania napojów według naszych upodobań i satysfakcja jaka płynie z picia swoich alkoholi. Większość osób na własną rękę sporządzających domowe napoje wybiera nalewki, wino, piwo lub cydr, acz nie brak też amatorów domowego bimbru. Jednak bez względu na to, w których trunkach się specjalizujemy, winniśmy zaopatrzyć się w właściwe akcesoria.

Jakie akcesoria do alkoholu są najistotniejsze?

Wyrób alkoholu w domu nie byłby możliwy bez akcesoriów i naczyń do fermentacji – odpowiednich rurek, pojemników, korków czy balonów. Co więcej, do każdego rodzaju alkoholu potrzebne są odmienne akcesoria – dla piwa są to m.in. chłodnice i kotły, a w przypadku wina – prasa do owoców. Do rozlewania alkoholi niezbędne są z kolei takie akcesoria jak korkownica lub kapslownica. Na tym aczkolwiek katalog potrzebnych akcesoriów się nie kończy, bo butelki z alkoholem należy stosownie oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – kapturki termokurczliwe i etykiety

Etykiety na bimber albo pozostałe domowe alkohole jesteśmy w stanie przygotować samemu. Zdecydowanie lepiej będą się jednak prezentować butelki z zabezpieczającymi korek kapturkami i dekoracyjnymi etykietami na wódkę, które możemy zaserwować w trakcie towarzyskich imprez lub bez wstydu wręczyć krewnym jako prezent. Szczególny typ takich dodatków to etykiety weselne, które możemy przylepić nie tylko na własnych alkoholach, ale też tych nabytych w sklepie i zaakcentować tym sposobem charakter bankietu.

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]