Jeśli chcesz nabyć 3D drukarkę, zobacz tutaj.

W ofercie CadXpert odnajdziesz wyłącznie drukarki 3D od uznanych producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także MakerBot oraz FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszej sprzedaży, pracują między innymi w technologiach: FDM, SLA i PolyJet.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą koszty produkcji

Marka Stratasys jest globalnym liderem na rynku drukarek 3D. Od ponad 3 dekad – a dokładnie od 1988 r. – dostarcza klientom nowoczesne rozwiązania i instrumenty. Szacuje się, że wykorzystując drukarki 3D i inne produkty Stratasys można nieomal o 90 procent zmniejszyć wydatki na produkcję i czas przeznaczony na proces produkcyjny. Główne idee pracy ekspertów marki Stratasys to zapewnianie wysokiej klasy usług i produktów, a także wsparcie merytoryczne i techniczna. Najlepiej sprzedające się urządzenia asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla przemysłu oraz biznesu. Nowinką w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Formlabs to kolejny wiodący producent drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta marka na rynku urządzeń do druku 3D? Formlabs tworzy bardzo zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, jak m.in. SLA i SLS. Nowością w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – nieduży model, pracujący w nowatorskiej, autorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi typ technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszystkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – cechuje się funkcjonalną budową i nieskomplikowaną obsługą. Czym nowa technologia LFS odróżnia się od SLA? Z pewnością lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz szybkością druku, jak również drobiazgowym odzwierciedleniem najmniejszych szczegółów. W LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, dlatego można wydrukować identyczne makiety, co jest nadzwyczaj pożądane w powtarzalnej, masowej produkcji.

MakerBot dla edukacji, przemysłu, biznesu

MakerBot dostarcza wysokiej jakości profesjonalne drukarki 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta mają obszerne zastosowanie w najrozmaitszych branżach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu pozostałych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Uzyskany druk jest dokładny i trwały, a podczas procesu drukowania nie zdarza się przemieszczenie warstw oraz nie tworzą się wypaczenia.

Dane firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]