Więcej o lonży dla konia na http://tinyurl.com/y3efwbxq.

Lonża jeździecka to sprzęt cyklicznie stosowany w czasie lekcji jazdy konnej oraz tresur. Jakiego rodzaju lonże jeździeckie są obecne na rynku? Z czego są wykonywane te akcesoria i gdzie najlepiej je kupować?

Lonża jeździecka – typy i jej rola

Lonża dla konia to właściwie długa linka, na ogół mająca 5-8 metrów, na której prowadzony jest koń w czasie lekcji jazdy i ćwiczenia umiejętności związanych z trzymaniem wodzy, dosiadaniem, utrzymywaniem balansu w siodle, a także łapaniem strzemion. Zwierzę prowadzi się po obwodzie koła, a lonża jest stosowana do nadzorowania reakcji konia. Przyrząd ten służy też akrobatom cyrkowym oraz zawodnikom woltyżerki do szlifowania umiejętności i zabezpieczania przeprowadzanych akrobacji. Lonża jest w dodatku pomocna przy hipoterapii. Lonża jeździecka może także być używana w trakcie ćwiczeń bez jeźdźca – w takim przypadku jest wykorzystywana do ćwiczenia młodych osobników oraz zapewnienia im adekwatnej dawki ruchu.

Lonża dla konia – postaw na produkty znanych firm

Obszerne spektrum przyrządów jeździeckich można znaleźć w dobrze zaopatrzonych sklepach online, które sprzedają profesjonalny oprzyrządowanie w dobrych cenach. Dostarczają one profesjonalne lonże jeździeckie od najlepszych wytwórców – m.in. Imperial Riding, Kerbl czy Waldhausen. Szukasz lonży jeździeckiej w czarnym, różowym, a może błękitnym kolorze? Sklep internetowy Horse-Trade oferuje szeroki wybór artykułów, które spełnią oczekiwania najbardziej kapryśnych entuzjastów jazdy konnej. W ofercie oferowane są artykuły wyprodukowane m.in. z nylonu. Lonże zaopatrzone są w obrotowe zapięcie, a delikatne tworzywo jest przyjemne w dotyku.

Dane firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]