Jeśli chcesz nabyć derki dla koni, zobacz tu

Derka okrycie dla konia, które służy do zapewniania zwierzęciu komfortu termicznego, a także osłony przed owadami lub kurzem. Jakiego rodzaju derki można obecnie zamówić w sklepach online z akcesoriami jeździeckimi? Czym się wyróżniają?

Derki dla koni – wybierz szeroki asortyment

Derki dla koni okrywają jego tułów, zad, a w niektórych modelach również szyję i pełnią istotne funkcje. W ofercie internetowego sklepu z akcesoriami jeździeckimi Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – siatkowe, treningowe, osuszające, polarowe, stajenne, a także padokowe. Grubsze, polarowe lub wełniane modele są używane w czasie przewożenia konia lub po treningu – pozwalają zapewnić zwierzęciu ciepło. Często korzysta się również z derek wykonanych z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe służą do ochrony zwierzęcia przed atakami owadów, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W ofercie sklepu Horse-Trade.pl dostępne są także derki padokowe, które zapewniają koniom swobodę poruszania się.

Końska derka – akcesoria dodatkowe

Właściwa derka dla konia to nie wszystko – istotne są też specjalistyczne akcesoria, które pomagają utrzymać okrycie w miejscu, a także zapewniają zwierzęciu dodatkową ochronę. online Horse-Trade.pl ma w swojej ofercie między innymi wykonane z elastycznego materiału i regulowane pasy do derki od wiodących producentów. W sklepie znajdziemy również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe moduły, takie jak przedłużacze i szyje do derki. Szeroki asortyment akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać optymalne rozwiązanie dla każdego konia, a szybka dostawa pod wybrany adres zapewnia pełną wygodę zakupów.

Dane firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]