Trudno jest uciec od potrzeby wykonywania zakupów spożywczych. Bez mnóstwa produktów da się przeżyć, lecz bez zdrowych owoców i warzyw jest raczej ciężko. Niestety często sytuacja zawodowa bądź życiowa powoduje, że coś tak przyjemnego jak sprawunki, może być czynnością uciążliwą. Wówczas ratunkiem jest opcja zamówienia zakupów spożywczych online.

Zakupy spożywcze online to wygoda oraz oszczędność czasu

Powszechny dostęp do internetu wpłynął w ostatnich kilkunastu latach korzystnie na wzrost sprzedaży online w Polsce. Z powodu wciąż ewoluującego się rynku oraz potrzeb odbiorców, sporo przedsiębiorstw stosujących dotychczas tylko tradycyjne kanały handlu, zaoferowało swój asortyment przez internet. W tę stronę poszła też branża spożywcza, która zwykle sporadycznie umożliwiała zakupy z dostawą do domu kupującego. Obecnie z delikatesów online korzysta sporo przeróżnych grup odbiorców. To przykładowo osoby zajmujące się opieką schorowanych członków rodziny, rodzice niemowląt, pracownicy zatrudnieni w systemie zmianowym, co nie daje im możliwości zrobienia zakupów w porach umożliwiających zakupienie w markecie świeżych artykułów, a także osoby starsze, dla których codzienne wizyty nawet w pobliskim sklepie mogą okazać się zbyt dużym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, że z zakupów spożywczych online korzysta się także dla czystej wygody – to spora oszczędność czasu, który można poświęcić na hobby czy też rozrywkę.

Delikatesy online – co w nich kupisz w Krakowie?

Zamawiając zakupy z dostawą do domu w krakowskim e-sklepie Skowronek mamy dostęp do mnóstwa produktów wysokiej jakości, nie tylko owoców i warzyw, ale również ryb, wędlin oraz mięs dostarczanych wyłącznie przez sprawdzonych i solidnych polskich producentów. Oprócz tego sklep sprzedaje smakowite, tradycyjne pieczywo wypiekane w piekarni kultowej nie tylko na krakowskim Kazimierzu. Zamówienia złożone w delikatesach online Skowronek są dowożone pod wybrany adres w terminie 48h, a za zakupy za określoną kwotę oferowana jest gratisowa dostawa. Zamówienie można opłacić kartą płatniczą w chwili odbioru.

Dane firmy:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]