Kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo zamówisz na cafessima.pl.

Metoda zaparzania kawa w kapsułkach jest znana od czterdziestu lat i za czasem pozyskiwała sobie miliony miłośników. Ten praktyczny system umożliwia przyrządzanie kawy wysokiej jakości niezwykle prostą metodą – należy napełnić pojemnik z wodą w stosownym urządzeniu, włożyć kapsułkę z kawą do dedykowanego zasobnika i zaledwie po minucie można delektować się aromatyczną kawą.

Kawy speciality z Kolumbii i Etiopii – zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo

Znamy parę systemów parzenia kawy w kapsułach. Jednym z najbardziej rozpowszechnionych globalnie jest ten stworzony przez niemiecki koncern Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo posiadają inny kształt niż pozostałe, co przez wymuszało na klientach zaopatrywanie się w kawę u jednego dostawcy. Problem ten dotyczył wszystkich systemów kaw w kapsułkach, jednak w ostatnich latach dostępnych jest w sklepach – również w Polsce – coraz więcej ich substytutów. Włoska firma Italian Coffee wytwarza kapsułki do sporej ilości systemów, w tym także zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo firma ta stworzyła linię kaw single origin, zwanych także kawą speciality. Ziarna tych kaw cechują się tym, że pochodzą z jednej uprawy, gatunku i zbioru. Smak jej naparu jest niepowtarzalny, ponieważ wytworzyło go sporo najrozmaitszych składników, przykładowo pogoda , która panowała w roku zbiorów. Łączenie tego typu kaw z dodatkami aromatyzującymi bądź mlekiem zabija ich unikalne nuty smakowe. Na rynku dostępne są zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Angoli (robusta), a także z Kolumbii oraz Etiopii (arabika). W tych kawach wyraźnie dostrzegalne są nuty czekoladowe, kwiatowe oraz kakaowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – najlepsza każdego poranka

Zaparzacze do kawy w kapsułkach przydają się zarówno w hotelach lub urzędach, jak i w domu. Koszt kawy w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wygórowany – zazwyczaj zamyka się w widełkach 1-1,50 zł. Łatwo zauważyć, że taka kawa jest kilka razy tańsza niż identyczny napój podawany w bufetach w biurze czy w kawiarniach na mieście. Przystępne ceny i nietuzinkowe wzornictwo ekspresów na kapsułki sprawiają, iż z roku na rok częściej znajdujemy dla nich w naszych kuchniach. Przy użyciu ich zaserwujemy koleżankom najwyższej jakości napój podczas okazjonalnych spotkań, a zarazem sami będziemy mogli cieszyć się kubkiem takiej kawy do ciasta, nie lękając się o ogromne koszty. Jeżeli zamierzamy kupić zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo upewnijmy się uprzednio czy będą pasować do naszego urządzenia.

Dane firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]