Sprawdź, gdzie kupić maskę wielokrotnego użytku

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na wszystkie kraje, nieodwołalnie odmieniła nasze życie i kontakty z innymi ludźmi. Zasady dystansu społecznego wymuszają obowiązek korzystania ze rozmaitych środków, które mają ochraniać nas przed realnym niebezpieczeństwem kontaktu z tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do przychodni lub biura, gdzie zwykle napotykamy większe grono ludzi, winniśmy dla naszego zdrowia założyć na nos i usta maseczkę ochronną. Jak natomiast postąpić, jeżeli dusimy się w typowej maseczce z materiału?

Komfortowa maseczka wielorazowa w formie ochronnej przyłbicy

Osoby, które sądzą, że ochronne maski z bawełny są niekomfortowe i mają trudności z oddychaniem w trakcie ich używania, mogą zaopatrzyć się w przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest między innymi maseczka wielorazowego użytku Mini Shield. Ochrania ona przed zarażeniem wirusem w podobnym stopniu jak maseczka chirurgiczna, czyli kryje usta oraz nos, ale w tym samym czasie umożliwia swobodne oddychanie. Jej głównymi atutami są komfort, solidność oraz zaledwie kilkugramowa waga, która nie wykracza poza 10g. Ta maseczka z przyłbicą wytworzona jest z materiałów, dzięki którym może być stosowana po wielokroć. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po kolejnym założeniu można zdezynfekować, a samą maseczkę można również czyścić ręcznie (nawet do trzydziestu razy!) w wodzie z detergentem.

Ochronna przyłbica – dla astmatyków oraz ludzi starszych

Taką maseczkę wielorazową poleca się używać każdemu, kto zwraca uwagę na bezpieczeństwo, jak również komfort. Osoby chorujące na astmę, w podeszłym wieku bądź aktywnie uprawiające sport na świeżym powietrzu będą sobie chwalić swobodę jaką zapewnia taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy muszą zakładać ochronne maski w trakcie wykonywania pracy. Mini Shield nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie ogranicza ruchów głowy, a jej używanie przez parę godzin nie powoduje uczucia dyskomfortu. Młodzież na pewno uzna za zaletę też to, że nie zakłóca ona działania funkcji rozpoznawania twarzy w telefonach.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]