Kup oryginalne części Renault.

Samochody Renault nadal cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci doceniają przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, że w 2014 roku Polacy nabyli ponad 3500 pojazdów Megane i pięć tysięcy modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Dużym popytem cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym okresie kupiono prawie 2,8 tyś sztuk tego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Kupiłeś wymarzony samochód i chcesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli tego producent są dostępne w odpowiednio zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich odnaleźć elementy silnika, nadwozia, układu chłodzenia oraz podwozia, jak i wiele innych. Z opinii użytkowników wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu narzekają posiadacze modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają osoby, które kupiły Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku szwankują także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części Renault

Regularne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania samochodu tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niesprawne podzespoły.

Dane firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]