Jeśli chcesz kupić części do samochodów francuskich, skieruj się tu.

Francuskie auta należą do najczęściej kupowanych przez polskich klientów. Są cenione w głównej mierze z uwagi na sporą dostępność – zarówno jeśli idzie o same pojazdy, jak i pasujące do nich części zamienne – oraz stosunkowo niską cenę. Najpopularniejszymi w Polsce francuskimi markami są Peugeot, Citroen oraz Renault. Sporym uznaniem pochwalić się mogą również auta firmy Dacia, która, choć pochodzi z Rumunii i tam właśnie znajdują się zakłady produkcyjne, należy do koncernu Renault. Ogromne powodzenie tych marek w Polsce to świetny powód ku temu, żeby podpowiedzieć, gdzie zaopatrywać się w części do aut francuskich.

Części do aut francuskich, które często wymieniamy

Jeśli chodzi o najczęściej psujące się części do samochodów francuskich, prym wiodą oczywiście elementy zużywające się w warunkach codziennego użytkowania i płyny eksploatacyjne. Są to głównie tarcze i klocki hamulcowe, opony i żarówki, a także płyn hamulcowy, olej do skrzyni biegów i silnikowy oraz płyn chłodniczy. Poza tym każda marka – a nawet każdy model – ma części, które wyjątkowo często się psują. Mogą to być na przykład układ wydechowy, hamulce, elementy układu zawieszenia, silnik, oświetlenie lub zamki.

Jak szybko i wygodnie nabyć części do aut francuskich?

Niektóre awarie można zlikwidować samodzielnie – o ile posiadamy konieczne umiejętności – pozostałe zaś wymagają specjalistycznego sprzętu, spotykanego właściwie wyłącznie w serwisach. Natomiast nieważne, czy chodzi o doposażenie warsztatu, czy może o zreperowanie samochodu, części do aut francuskich najwygodniej kupić przez internet, w sklepie specjalizującym się w sprzedaży części zamiennych danej marki.

Dane firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]