Po więcej informacji o drzwi wewnętrzne producent kliknij tutaj.

Oknostol jest firmą, która szczyci się wieloletnią praktyką w produkcji wszelkiego rodzaju elementów stolarki okiennej i drzwiowej. Okres obecności na polskim rynku sprawiło, iż jej specjaliści zapewniają odbiorcom najwyższą jakość sporządzanych produktów oraz obsługi klienta. Ramy okienne firmy Oknostol charakteryzuje nie tylko ich solidność, ale także najwyższa funkcjonalność, uzyskane za sprawą wykorzystania w toku ich wytwarzania innowacyjnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdują się też drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy opracowaniu, produkcji oraz montażu modułów stolarki otworowej ekspertom firmy przyświeca dbałość o osiągnięcie kilku wartości: pełnego komfortu użytkowania produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa, wysokiej jakości, a także zadowolenia użytkownika.

Oknostol – producent okien i drzwi drewnianych

Oknostol jako producent drzwi drewnianych oraz okien charakteryzuje się wysoką troską o jakość swoich wyrobów. Proponowane przez firmę drzwi drewniane na wymiar to idealny wybór dla wymagających klientów szukających nieprzeciętnie funkcjonalnych oraz solidnych produktów. Zapewniają one lokatorom wysoką wygodę – skutecznie odgradzają od hałasu z zewnątrz oraz stanowią znakomitą izolację termiczną, co jest nie bez znaczenie nie tylko zimą, ale także podczas nasilonych upałów. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj duży nacisk kładzie również na kwestię bezpieczeństwa swoich produktów, dlatego wyposaża się je w systemy antywłamaniowe. Całość dopełnia ich nieprzeciętne, atrakcyjne wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol produkowane są wyłącznie z surowców wysokiej jakości, tym samym utrzymują przez długi czas zarówno walory wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Producent drzwi drewnianych – bezpłatne konsultacje

Ten oferujący drzwi wewnętrzne małopolski producent wyróżnia się również w sferze kontaktów z klientem. Wszyscy, którzy postanowili skorzystać z usług Oknostol mogą liczyć na bezpłatne doradztwo przy doborze stosownego modelu drzwi, jak również pobranie wymiarów w mieszkaniu, dzięki któremu zamontowanie drzwi przebiegnie bezproblemowo. Najbardziej wymagający klienci mają zaś opcję zamówienia drzwi drewnianych wytworzonych według ich spersonalizowany projektu, znakomicie zharmonizowanych z konkretnymi wyobrażeniami. Tyczy się to nie tylko metoda wykończenia skrzydła oraz ościeżnicy, ale również ich rozmiaru.

Dane firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]