Bagażniki dachowe to praktyczna metoda umożliwiająca transport dużej ilości bagaży, sprzętu turystycznego i sportowego oraz innych ciężarów bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz pojazdu. Na rynku jest dostępnych mnóstwo typów bagażników dachowych – modele podstawowe na relingach, uchwyty rowerowe i narciarskie, boxy dachowe, jak również listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy produkty wyprodukowane z materiałów odpornych na korozję, uszkodzenia czy promieniowanie słoneczne. Niezmiernie popularne są także boxy dachowe o aerodynamicznej budowie, które nie zwiększają oporów powietrza w czasie podróży. Naturalnie, rodzaj bagażnika musi być dostosowany do modelu pojazdu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z wielu stron

Nowoczesne bagażniki dachowe w postaci boxa są wyposażone w centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i dodatkowo pasy transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo wymagających trasach. Niskoprofilowe i wytrzymałe modele mają bardzo dużą ładowność, a korzystanie z nich jest wyjątkowo wygodne. Wybrane boxy dachowe otwierają się z trzech stron, co upraszcza dostanie się do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest bardzo proste i nie wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien je kupić?

Transport sprzętu na dachu samochodu to bardzo wygodne rozwiązanie, z którego korzysta duży krąg kierowców. Bagażniki dachowe kupują głównie osoby aktywnie spędzające czas na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się też na narty, deski snowboardowe, jak również inne akcesoria sportowe, których ze względu na wymiary nie umieścimy w środku auta.

Dane firmy:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]