Potrzebujesz blach trapezowych na dach? Powinieneś odwiedzić ten adres.

Blachy trapezowe dachowe tworzą mocne pokrycie, są ekonomiczne i mogą być używane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i składów czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się ostatnio bardzo popularny?

Blachy trapezowe – niedrogie a przy tym odporne pokrycie

Nazwa blachy trapezowej wywodzi od jej kształtu – płaty mają przetłoczenia w formie trapezu. Proces jej montażu jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Budulec ten jest ceniony również z uwagi na zalety ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie niosą za sobą znacznych kosztów. Z uwagi na niewielką cenę artykułu i bezproblemowy montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej stosowana do wykonywania pokryć dachowych i może być świetną alternatywą dla kosztowniejszej blachy na rąbek stojący. Rozwiązanie to cechuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową będzie trwać w dobrym stanie przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, ma wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe czynniki atmosferyczne.

Gdzie może być zamontowana blacha trapez?

Blacha trapezowa świetnie sprawdzi się w roli pokrycia dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, przykładowo w stylu minimalistycznym. Dobrze wygląda na obiektach z dachem o znacznej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być także używana wszędzie tam, gdzie z różnych powodów nie można stosować standardowych, ceramicznych dachówek. Trapez na dach będzie także perfekcyjnie prezentować się jako uwieńczenie magazynów, wiat albo budynków gospodarczych. Blachy trapezowe dachowe dachową warto zamawiać bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, iż materiał jest najwyższej jakości i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą gamę wariantów kolorystycznych blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, np. systemy rynnowe.

Dane firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08