Więcej o gąsiorze na wino na superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116

Balon na wino to doskonały podarunek dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do składowania alkoholi własnej roboty. Jakie objętości posiada baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Baniak na wino – niecodzienny podarunek

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako pomysłowy prezent dla znajomych – baniak na wino napełniony domowej roboty alkoholem można sprezentować z okazji jubileuszu, rocznicy ślubu, imienin, urodzin czy obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to także idealna ozdoba stołu podczas rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – wesela, złotych godów, osiemnastek i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy detal gąsior na wino doskonale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – chroń domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej objętości doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej porcji trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Urządzasz wesele i chciałbyś poczęstować gości domowym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki baniakom na wino bez trudu przewieziesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe balony na wino wyprodukowane są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]