Infekcja WordPress - uzyskaj pomoc.

WordPress stał się w ostatnich latach tak modnym CMS-em, że liczbę stron i sklepówinternetowych tworzonych z jego wykorzystaniem liczy się już w setkach milionów. Częstotliwość stosowania tego systemu zarządzania treścią sprawia, że strony tworzone na WordPressie są częstym celem ataków hakerów. W sytuacji zawirusowania strony, potrzebne będzie czyszczenie zainfekowanego WordPressa.

Komu powierzyć usuwanie usuwanie malware ze strony internetowej?

Nie możesz zalogować się na stronę? Obrazy zostały zmienione nie przez Ciebie? Na stronie widnieją odnośniki do nieznanych Ci portali? A może strona internetowa wysyła niechcianą pocztę? To raptem kilka z popularnych symptomów alarmujących o zawirusowaniu strony. W takiej sytuacji wymagane jest błyskawiczna reakcja w celu znalezienia źródła infekcji, a w konsekwencji przywrócenia witryny do poprawnego funkcjonowania. Czyszczenie WordPressa ze szkodliwego oprogramowania bądź po atakach hakerskich najlepiej zlecić zawodowcom od tego rodzaju działań, gdyż naprawa zainfekowanego WordPressa częstokroć wychodzi poza zakres kwalifikacji ludzi, którzy codziennie parają się wyłącznie projektowaniem sklepów i stron www na tym CMS-ie.

Czyszczenie malware WordPress – kompleksowe sprawdzenie plików oraz baz danych strony

Profesjonaliści podejmujący się usuwania wirusów ze stron opartych na WordPressie podczas swoich działań naprawczych wykonują gruntowny przegląd baz danych oraz plików strony. Badają pliki htaccess oraz wp-config, a także kod zastosowanych na stronie motywów oraz wtyczek. Podczas czyszczenia zawirusowanego WordPressa wdrażane są na stronie konieczne zabezpieczenia, minimalizujące niebezpieczeństwo dalszych infekcji. Jeśli trwające dłuższy okres czasu zainfekowanie przyczyniło się do włączenia strony do listy zagrożeń (m.in. w programach antywirusowych), po usunięciu malware z WordPressa fachowcy podejmują także wymagane czynności w celu wykreślenia jej z tego typu “czarnych list”. Usunięcie wszelkich efektów zawirusowania nie daje pewności, że analogiczny przypadek nie zdarzy się w przyszłości, stąd istotne jest okresowe uaktualnianie systemu zarządzania treścią i wykorzystywanych na stronie wtyczek.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]