Zajrzyj w to miejsce, jeżeli potrzebujesz szczegółowych informacji w temacie wnętrz firmy w okularach od wirtualnej rzeczywistości.

Wirtualny spacer z modelem 3D to idealny sposób na zaprezentowanie przyszłym klientom naszej powierzchni usługowej, biura czy nieruchomości, które mają zamiar np. wynająć. Dla sporej ilości klientów okazja do zwiedzenia danego lokalu przed skorzystaniem z konkretnej oferty jest niezwykle ważna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć korzystną dla nas decyzję. Czym zatem są wnętrza 3D i spacer wirtualny? Jak można wykorzystać taką wizualizację w biznesie i dlaczego opłaca się to robić? Odpowiedź na te pytania prezentujemy w dalszej części artykułu.

Jak działa wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to opracowany w oparciu o sporą ilość fotografii model 3D danego budynku, któremu przyglądamy się niczym „domowi dla lalek”. W tego typu modelu widzimy plan wszystkich lokali, a my mamy możliwość go przybliżać, przesuwać oraz skupiać się na wybranych pomieszczeniach. Model jest udostępniany klientom w postaci interaktywnej, dzięki której mają oni dostęp do ogólnej bryły budynku oraz do wnętrz 3D. Niezależnie od wykonania samego modelu wnętrza 3D, można także wybrać interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. Jest to najpopularniejsza opcja. Polega ona na tym, że poza oglądaniem samego modelu 3D wnętrza, np. biura firmy lub hotelu, możemy przejść za pojedynczym kliknięciem do wybranego wnętrza, a potem zacząć jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer 3D umożliwia również przechodzić do sąsiednich pomieszczeń zupełnie jak w rzeczywistym życiu.

Wnętrza 3D w biznesie – gdzie je udostępnić?

Za pośrednictwem wnętrz 3D z wirtualnym spacerem jesteśmy w stanie szczegółowo pokazać klientom daną nieruchomość i jej pomieszczenia. Tę metodę promocji można użyć do zaprezentowania warsztatu, baru czy hostelu, jak również po prostu zademonstrować dużemu gronu odbiorców wygląd naszego przedsiębiorstwa “od środka”. Wnętrza 3D możemy także wykorzystać, w celu sprzedaży domu, by przyszli klienci mogli szczegółowo zapoznać się z nieruchomością.

Jest wiele powodów, dla których opłaca się wykonywać wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Najważniejszy z nich to opcja umieszczania ich w Google Maps, na naszej stronie www bądź udostępnianie ich w innych przydatnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D daje także doskonałą możliwość zachęcenia klienta, żeby wybrał nasze usługi . Internauci, którzy poznają bliżej nasze przedsiębiorstwo zaczną mieć do niego o wiele większym zaufaniem i odbiorą jako kompetentną markę. Jest to także znakomita metoda na zabłyśnięcie na tle konkurencji, bowiem aktualnie – pomimo powszechnego dostępu do tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można uzyskać w prosty sposób — wystarczy zamówić jego przygotowanie u wykwalifikowanego fotografa.

Dane firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]