Spacer Google. Sięgnij po kompleksową pomoc fachowców w tym zakresie.

Spacery wirtualne, które pojawiły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują coraz bardziej na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w promocji firm. Pozwalają w dostępny sposób pokazać siedzibę firmy ewentualnie nieruchomość istotną dla naszego biznesu. Jest to ciekawy element, który opłaca się zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Dużo osób nie do końca jednak ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje, jak również co daje jego publikacja w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer Google Maps – zadbaj o atrakcyjność swojej firmy

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne zdjęcia, które układają się w realistyczny model naszego biura. Możemy w nim zaglądać w różne elementy pomieszczeń i przeskakiwać do sąsiednich punktów budynku, w którym zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to zatem możliwość zwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego poruszanie się po nim. Wirtualne spacery można publikować obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla internautów, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Spacer 360 stopni w wizytówce firmy ma formę fotografii, a po kliknięciu na ten element kierujemy się do dedykowanej witryny, gdzie zaczynamy wycieczkę po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną czy dodatkowe opłaty. Możemy go jednak publikować dla klientów na stronie www naszej firmy.

Dlaczego warto aktywować wirtualny spacer w Google Moja Firma??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się udostępnić w wizytówce z kilku powodów. Najistotniejszy z nich to stworzenie wizerunku rzetelnej firmy i pozytywne zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, iż znacznie chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli w wizytówce Google i na naszej stronie internetowej będziemy posiadali wirtualny spacer i fotografie bardzo dobrej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas wyżej i będzie wyróżniać nas bardziej od marek nie posiadających spacery 360 stopni. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także niesłychanie proste technicznie. Na rynku funkcjonuje wielu doświadczonych fotografów, którzy dość szybko i – co równie najistotniejsze – w przystępnej cenie stworzą taki spacer i dodadzą go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps jest przydatny w wielu branżach. Na pewno będzie to sektor hotelarski, w której możemy go użyć, by pochwalić się oferowanymi nieruchomościami. Możemy także pokazać tą metodą swoje biuro czy punkt, gdzie pracujemy, jak salon piękności czy restaurację. Wirtualny spacer będzie pomocny też wtedy, kiedy poszukujemy nowych pracowników, aby przekonać ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Dane firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]