Więcej informacji o parking Balice lotnisko znajdziesz tutaj.

Szybkość, komfort oraz sposobność przybycia nawet w bardzo odległe miejsca świata – to najważniejsze plusy lotów samolotem, które sprawiły, że tego rodzaju wyprawy zdobyły olbrzymią popularność. Podróż, której elementem jest przelot samolotem, łączy się aczkolwiek z drobnymi uciążliwościami, z których największą jest niewątpliwie problem dotarcia na lotnisko – a masa podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przebyć wiele kilometrów. Tak sporą odległość najlepiej jest pokonać swoim autem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te i inne zagadnienia związane z dotarciem na lotnisko własnym autem rozwikła znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego lokalnych oraz międzynarodowych przewoźników.

Parking w Balicach – leć spokojnie, twój samochód jest bezpieczny

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą bez przeszkód zorganizować swoją podróż tak, żeby do portu lotniczego dojechać prywatnym samochodem. Na miejscu mogą pozostawić go na prywatnym parkingu w nieznacznej odległości od samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę samochodu, zatem w trakcie wyjazdu nie muszą oczywiście się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem auta czuwać będą ochroniarze, a pomocniczą asekurację stanowi system monitoringu. Korzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja telefonicznej rezerwacji, wobec tego nie musimy martwić się, iż po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie zaparkować. Parking jest prócz tego całkowicie utwardzony, co jest szczególnie przydatne w czasie silnych opadów deszczu bądź śniegu.

Parking w Kraków-Balice – możesz liczyć na asystę jego załogi

Decydując się na ofertę parkingu monitorowanego w okolicy lotnisku możemy liczyć również na wiele udogodnień, dzięki którym podróż przebiegnie bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest w rzeczy samej sposobność skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Co więcej, klienci mogą liczyć na pomoc załogi parkingu w wielu wypadkach, jak np. ujście powietrza w oponach lub rozładowanie akumulatora.

Dane firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]