Sprawdź informacje o tworzeniu sklepów internetowych.

Posiadasz firmę i zamierzasz rozszerzyć jej działania o sklep online? Jeśli masz już stronę firmową na WordPress, ale także jeżeli nie dysponujesz w ogóle stroną www i zaczynasz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest wspaniałym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – funkcjonalność i możliwość analizy statystyk sprzedaży

Z uwagi na to, jak ogromną popularność zdobyły witryny projektowane z zastosowaniem WordPressa, nie trudno wywnioskować, iż natychmiast pojawiła się wtyczka dająca możliwość na postawienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bo taka nazwę dano tej wtyczce, posiada dużo zalet. Podobnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można łatwo spersonalizować z zastosowaniem płatnych lub bezpłatnych motywów, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod popularne wyszukiwarki, co sprawia, iż jest większa szansa na uzyskanie wysokich pozycji w SERP-ach, a w rezultacie szybciej dotrzeć do obszerniejszego kręgu klientów. Na skutek instalacji stosownych wtyczek rozrasta się też elastyczność sklepu. Łatwo można w nim uruchomić płatności on-line i umożliwić klientom zlecenie przelewów za towary między innymi za pośrednictwem Przelewy24.pl czy DotPay.pl. WooCommerce pozwala także na analizędanych sprzedaży (generowanie przeróżnego rodzaju statystyk) oraz integrację z usługami firm kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – ekspert zatroszczy się o jego bezpieczeństwo

Tworzenie sklepów WooCommerce rekomendujemy zostawić specjalistom, którzy nie tylko przystosują dowolny szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale również zatroszczą się o poprawną semantykę kodu sklepu, wykorzystanie jedynie wypróbowanych, niezbędnych wtyczek i jego bezpieczeństwo. W ramach sklepu WooCommerce spece stworzą także blog, na którym w prosty sposób można przekazywać klientom informacje o nowościach oraz promocjach albo zamieszczać poradniki i recenzje sprzedawanych w sklepie towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]