Potrzebujesz szczegółowych informacji o lokalu na imprezę w Krakowie? Idealnie trafiłeś! Skieruj się na palacradziwillow.pl.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko zabawy integracyjne i plenerowe pikniki dla pracowników i ich rodzin, których celem uformowanie głębokich więzi pomiędzy zatrudnionym i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują ekskluzywne eventy, m.in. po to, aby uczcić podpisane kontrakty, jak również różne kursy, konferencje czy gale dla klientów biznesowych. Takie wydarzenia wymagają odpowiedniego planowania, szczególnie jeżeli mają być wykorzystane potem działaniach promujących markę.

O czym pamiętać wybierając miejsce do wynajęcia na organizację imprezy firmowej

O ile nie posiadamy w budynku firmowym dużych wnętrz, które nadają się do wyprawienia w nich gali, należy rozejrzeć się za propozycjami wynajęcia lokali, które zmieszczą wszystkich zaproszonych gości eventu. Ważne jest, żeby miejsce, w którym planujemy imprezę pasowało swoją estetyką do charakteru planowanej uroczystości. Ważne gale dla kontrahentów marki, w trakcie których fetowany jest jej nadzwyczajny sukces, nie mogą mieć miejsca w byle jakiej sali. Wypada w takich przypadkach urządzić event w niepowtarzalnym miejscu, które wyraźnie podkreśli prestiż uroczystości. Z kolei jeśli na imprezę zaproszeni będą goście nie rezydujący w bliskim sąsiedztwie lokalu, powinno się zdecydować się na salę, zlokalizowaną obok bogatej bazy noclegowej, do której bez przeszkód można dojechać w kilkadziesiąt minut.

Masz lokal na imprezę? Teraz zatroszcz się o zapewnienie cateringu

Planując imprezę firmową nie można przeoczyć tak ważnej kwestii, jak zagwarantowanie obecnym gościom ciepłych oraz zimnych posiłków i napojów. Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie tego obowiązku doświadczonej firmie zajmującej się cateringiem, która zadba nie tylko o przygotowanie i dostarczenie we wskazany punkt apetycznych potraw dla gości, ale również doradzi jakie potrawy wybrać do menu i weźmie na siebie rozstawienie stolików. W trakcie pokazowych bankietów wskazane jest również zagwarantowanie gościom najlepszej obsługi. Opłaca się więc postawić na usługi firm cateringowych zatrudniających w swoim teamie zawodowych kucharzy, którzy przyszykują nie tylko wyśmienite, ale i zachwycające wizualnie dania, jak również kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne potrawy.

Dane firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]