Zamów opiekę nad grobami Kraków.

Oblicze grobów zmarłych krewnych jest dowodem naszej pamięci. Nie zawsze jednak znajdujemy chwilę, by się nimi zająć – nawet, kiedy groby położone są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Największe problemy stają się naszym udziałem natomiast, kiedy naszych bliskich pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to jednak, że pomniki są skazane na to, by zostać zaniedbane – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje taka pomoc?

Opieka nad grobami zyskuje popularność

Na taką pomoc stawiają nie tylko ludzie, którym brak wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo spotkać także emerytów, którzy na sprzątanie grobów swoich krewnych po prostu nie mają zdrowia. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami często oferują również inne usługi, czyli montaż siedzeń lub doradztwo przy dopełnieniu przedłużenia opłaty oraz korekty napisów.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Ceny, które trzeba opłacić pracownikom opiekującym się nagrobkami naszych najbliższych są bardzo zróżnicowane. Zależne są przede wszystkim od zakresu pomocy – kiedy zlecamy jedynie jednorazowe czyszczenie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu zł. Gdy jednak chcemy, by przedsiębiorstwo czyściło nagrobek co cztery tygodnie, musimy pogodzić się z kosztem około czterystu zł rocznie. Warto też zauważyć, iż stawki uzależnione są również od rozmiarów grobów, zaś najbardziej kosztowne okazuje się utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Dane firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]