Branża transportowa cały czas się rozwija, między innymi na skutek globalizacji, a także pojawiania się kolejnych rynków eksportu i importu. Z tego powodu potrzebuje również coraz to nowocześniejszych rozwiązań, szczególnie tych koncentrujących się na udoskonaleniu procesów przewozu towarów. Powstała w Polsce spółka Gniotpol Trailers, producent zabudów samochodowych, od trzydziestu lat wychodzi naprzeciw nieustannie zmieniającym się wymogom branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest specjalistą w produkcji przyczep i zabudów samochodowych. Spółka produkuje zestawy solo (na przykład z windą hydrauliczną do załadunków bez potrzeby użycia wózka widłowego), kubaturowe (przyczepy jedno- i dwuosiowe) oraz BDF (do transportu intermodalnego). To również producent przyczep i pozostałych rozwiązań projektowanych i wytwarzanych na zamówienie dla niecodziennych kontrahentów, w tym armii oraz zespołów specjalnych. Do produkcji używane są wyłącznie materiały wysokiej jakości, pochodzące od uznanych dostawców. Doświadczenie zdobyte przez ostatnie trzydzieści lat pozwala spółce Gniotpol Trailers na przygotowanie innowacyjnych projektów na najwyższym poziomie, o czym świadczy m.in. powodzenie strzeżonych patentem autorskich zestawów kubaturowych z serii 2504, powstałych z myślą o przewozie wyjątkowo trudnych ładunków.

Producent zabudów samochodowych – kompleksowe usługi serwisowe

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy też wszechstronne usługi serwisowe, zarówno w trybie mobilnym oraz stacjonarnym (we własnym warsztacie w Malni lub w paru autoryzowanych punktach). W przypadku usługi mobilnej potrzebne reperacje przeprowadzane są na obszarze krajów Unii Europejskiej w terminie wskazanym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba także o zabezpieczenie nabywców, którzy decydują się na serwis we własnym zakresie. Części zamienne do przyczep firmy są zawsze dostępne, co minimalizuje okres wyczekiwania na ich uzyskanie do minimum, dzięki czemu wyraźnie usprawnia to serwis zarówno niewielkich usterek, jak i przeprowadzenie poważnych napraw.

Źródło zdjęcia: gniotpol-trailers.com.