Uzyskaj więcej informacji o ofercie parkingu Kraków Balice.

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym środkiem transportu, lubianym przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, żeby udać się na wycieczkę musimy dostać się na lotnisko. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego auta, ale to generuje pytanie: gdzie go postawić na czas naszego wyjazdu?

Zostaw auto pod dobrą opieką – parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o dowiezienie na lotnisko, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość organizacji takiego transportu, gdyż mnóstwo wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu dużych portów lotniczych, np. w Balicach koło Krakowa, powstały całodobowe parkingi, na których za niewielką opłatą można zostawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszego samochodu pilnuje profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane tam auta objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co zapewniają długoterminowe parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach często zapewniają też dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z walizkami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Dane firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]