Zajrzyj tu jeśli chcesz zlecić catering na imprezy w Krakowie.

Okres wakacyjny obfituje w bardzo modne w ostatnim czasie pikniki firmowe i eventy w plenerze, ale właściwie przez cały rok w różnych miastach kraju prowadzone są sympozja, benefisy czy bankiety. Takie eventy potrzebują należytej oprawy, której obowiązkową częścią jest profesjonalnie przyszykowany i smakowity catering. Najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy oferującej kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezę – ważna jest całość oprawy

Wybrałeś już lokalizację, w którym wyprawisz piknik lub masz zarezerwowaną salę na event? Świetnie! Teraz musisz zadbać o to, by uczestnicy eventu mieli dostęp do przepysznych ciepłych potraw, przekąsek i trunków. Weź pod uwagę, że podczas prestiżowych bankietów nie godzi się postawić stołu z przekąskami gdzieś na uboczu i mieć nadzieję, iż uczestnicy obsłużą się sami. Cała oprawa wydarzenia ma znaczenie – odpowiednie rozstawienie stolików, szykowne dekoracje, ale też prawidłowe ułożenie zastawy i sztućców. Goście wydarzenia bez wątpienia będą również zadowoleni, jeśli posiłki będą zaaranżowane na talerzu jak w modnych restauracjach, a potrawy będą podawać im doświadczeni kelnerzy.

Wskazówki odnośnie dań i nie tylko – zalety profesjonalnego cateringu na imprezę

Zaletą korzystania z oferty cateringu na imprezę jest z pewnością to, że wynajęta ekipa nie tylko przyszykuje wyborne menu, ale także drobiazgowo zatroszczy się o całą jego oprawę. Zakąski i potrawy będą przywiezione w umówione miejsce, ekipa firmy cateringowej zamontuje oraz nakryje stoliki, a później wykwalifikowani kelnerzy obsłużą obecnych w trakcie imprezy. Na życzenie zamawiającego, jeżeli pozwolą na to warunki wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą uatrakcyjnić imprezę demonstracją live cooking, co dla gości może być jedyną w swoim rodzaju szansą, żeby obserwować z bliska jak pracują najlepsi kucharze. Należy skorzystać z oferty firmy cateringowej, która funkcjonuje na rynku od wielu lat i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnorodnego typu imprez, zarówno tych kameralnych, jak i takich na kilkuset uczestników. W toku ustalania szczegółów oferty zasugeruje ona, jakie napoje, przekąski oraz dania idealnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby przywiezie swój sprzęt na miejsce imprezy.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]