Odwiedź http://bit.ly/2p54NqJ. Skorzystaj z wiedzy fachowców z agencji reklamowej Kraków

Gdy prowadzi się firmę, obojętnie czy zajmujemy się sprzedażą, świadczeniem usług czy produkcją, akcje reklamowe powinny być ważnym elementem budowania rozpoznawalności marki. Korporacje oraz większe przedsiębiorstwa stać na organizację i utrzymanie własnych oddziałów ds. marketingu, natomiast mniejsze firmy, które sporadycznie decydują się na akcje promocyjne, zazwyczaj korzystają ze pomocy zewnętrznych agencji marketingowych.

Agencja reklamowa – grupa profesjonalistów pomoże Ci w promocji

Agencja reklamowa to zespół twórczych ludzi z wieloletnim doświadczeniem, dysponujących wieloma kwalifikacjami pomocnymi w marketingu. Dzięki zatrudnieniu profesjonalistów wspaniale orientujących się zarówno w sferze kampanii reklamowych w sieci (kanały social media, klipy i animacje viralowe), tradycyjnej komunikacji medialnej, jak i grafiki użytkowej (w tym przygotowanie do druku), agencja reklamowa jest w stanie zagwarantować klientom wszechstronną obsługę. Nowe marki mogą zamówić stworzenie pełnej identyfikacji wizualnej wraz z księgą logotypu i szablonami akcydensów (koperty, papier firmowy czy wizytówki), a te które dysponują już swoim logo mogą być pewne, iż będzie ono prawidłowo użyte na etapie projektowania materiałów reklamowych – billboardów, stoisk targowych, kalendarzy czy folderów. Agencja marketingowa pomoże również stworzyć przyciągające, unikatowe artykuły na stronę www zamawiającego, a także zaplanuje schemat interakcji z odbiorcami poprzez popularne media społecznościowe, jak Instagram, Twitter czy Facebook.

Do których podmiotów adresowana jest oferta agencji marketingowej?

Usługi świadczone przez agencje marketingowe kierowane są głównie do podmiotów, które nie mają swojego działu promocji. Nie oznacza to jednak, że to wyłączny model współpracy. Praca agencji nierzadko polega na wsparciu istniejącego już w przedsiębiorstwie zespołu ds. promocji. Przykładowo, jeśli nie ma on wprawy w przygotowaniu targów, konferencji lub spotkań z klientami wymagających przeważnie drobiazgowego planowania, te obowiązki może wykonać agencja marketingowa. Może ona także posłużyć za narzędzie wspierające budowę niezawodnej i harmonijnej ekipy pracowników – wystarczy powierzyć jej zaplanowanie imprezy integracyjnej lub przygotowanie planu szkoleń. Na rynku funkcjonują setki agencji reklamowych, trzeba jednakże decydować się na współpracę z tymi, które dają dostęp do jak największego grona kompetentnych ekspertów. Umożliwi to powierzenie wszystkich czynności promocyjnych jednej agencjii w rezultacie – łatwiejszy nadzór nad wizerunkiem marki oraz integralnością kampanii.

Dane firmy:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]