Dowiedz się więcej o przyjęciu w ogrodzie.

Gdy ktoś wspomina o przygotowaniu dużej imprezy rodzinnej, zapewne naszym najszybszym skojarzeniem jest ślub z weselem. Tymczasem popularne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami przyjeżdża dziesiątki bliskich z bliższej i dalszej rodziny, to także komunie, „osiemnastki” oraz ceremonie chrztu. Gdy spis gości jest długi, najczęściej nie jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcia oraz przygotować poczęstunku dla uczestników we własnym zakresie. W takim przypadku powinniśmy wynająć pasującą do okazji salę.

Planowanie przyjęć okolicznościowych – warto sięgnąć po usługi firmy cateringowej

Poszczególne typy uroczystości wiążą się z odmiennymi potrzebami uczestników. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak np. osiemnastka czy imieniny, w której uczestniczyć będą przede wszystkim osoby dorosłe, zaproszonym trzeba zapewnić nie tylko miejsce, gdzie zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i salę na tańce. Z kolei imprezy, w których znaczną grupę uczestników stanowią dzieci, a więc ceremonie chrztu lub komunie, rekomenduje się wyprawić w miejscu, które prócz użyczenia sali wewnątrz obiektu oferuje też przestrzeń na zewnątrz. Dzięki daniu maluchom możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, że nie znudzą się tak szybko zabawą i nie będą domagać się rychłego powrotu do domu. Potrawy oferowane uczestnikom także powinny być dostosowane do charakteru imprezy okolicznościowej. Organizując takie wydarzenie najlepiej zatem sięgnąć po ofertę firmy cateringowej, która zatroszczy się o wyśmienite dania, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z zakąskami.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – przyjęcia okolicznościowe w królewskich salach i w plenerze

Wynajęcie lokalu na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużym mieście, nie jest wielką trudnością, jednak rzadko która oferta może konkurować z Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w Balicach pod Krakowem. Od dziesięcioleci w iście królewskim stylu odbywają się w nim komunie, chrzty i – rzecz jasna – zabawy weselne, które wszyscy uczestnicy będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wykorzystać jedną lub kilka sal, w których bez przeszkód można zmieścić łącznie do 130 osób. Natomiast gdy zabawa ma być zorganizowana w plenerze, to na terenie zielonym przed Pałacem może bawić się mniej więcej 300 gości. Co kluczowe, firma cateringowa obsługująca to miejsce oferuje wszechstronną obsługę imprezy okolicznościowej, od ułożenia i ozdobienia stołów, poprzez dostarczenia dań, aż po doświadczoną załogę kelnerów i kucharzy.

Dane firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]