Sprzątanie strychów i piwnic Kraków - więcej informacji o tej usłudze odnajdziesz tu.

W prawie każdym domu obecne są piwnica oraz strych. W zdecydowanej większości przypadków miejsca te pełnią rolę składzików na przeróżne starocie. Zazwyczaj wszystko to, czego nie potrzebujemy, wynosimy bądź na strych, bądź do piwnicy. Co w sytuacji, gdy ta lekceważona powierzchnia domu okaże się być nam potrzebna? W takiej sytuacji najrozsądniej jest postawić na pomoc świadczone przez profesjonalną firmę, która w swojej ofercie ma sprzątanie strychów i piwnic.

Opróżnianie piwnic i strychów – co uprzątnąć firma?

Opróżnianie piwnic i strychów to usługi, które cieszą się bardzo dużą popularnością. Stawiają na nie osoby, które z rozmaitych powodów muszą posprzątać ogromną powierzchnię z zalegających na niej rzeczy. Fachowa firma jest w stanie usunąć zarówno ze strychu, jak i z piwnicy dosłownie wszystko. Chodzi nie tylko o drobne przedmioty takie, jak stare słoiki, ale też meble czy niedziałający sprzęt elektroniczny. Utylizacja starych mebli, którą prowadzą firmy działające i w małych i w dużych miastach, to bardzo dobry wybór, jeżeli w piwnicy bądź na strychu przechowujemy stare kanapy, fotele, szafy bądź meblościanki. Wyniesienie ich bez wsparcia i pomocy jest ogromnym wyzwaniem. Powinno się wiedzieć, że na ogół na terenie małych gmin, takich wielkogabarytowych przedmiotów można pozbyć się tylko cztery razy w roku, ponieważ zakłady zajmujące się gospodarką odpadami nie prowadzą wywozu takich rzeczy częściej.

Opróżnianie piwnic i strychów – co jeszcze oferują specjalistyczne firmy?

Specjalistyczne firmy zajmujące się opróżnianiem strychów oraz piwnic mogą nie tylko usunąć z tych miejsc zalegające w nich odpady oraz zbędne przedmioty. W ofercie znaleźć można też podstawienie właściwego pojemnika przeznaczonego na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi zbędne przedmioty, dbając o ich prawidłową utylizację. Wszystko odbywa się naprawdę bez żadnych problemów. Co więcej, nie trzeba też przez moment brać udziału w całej procedurze! Pracownicy firmy zadbają o to, by w czasie prac wszystko przebiegło sprawnie i bez żadnych problemów.

Dane firmy:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]