Nie zwlekaj! Sprawdź świetną ofertę WordPress aktualizacji w rozsądnej cenie.

WordPress, który został opracowany głównie jako oprogramowanie blogowe, błyskawicznie stał się bardzo rozpowszechnionym CMS-em. Ponieważ bez trudu można opanować zasady jego obsługi, a przy tym jest dość szybki, używa się go w tej chwili do tworzenia sklepów internetowych oraz wymyślnych stron firmowych. Jednak ten CMS bywa powodem nieprzyjemnych niespodzianek, zatem istotną i przydatną usługą staje się utrzymanie WordPressa.

Opieka techniczna WordPress – nie lekceważ regularnego wdrażania kolejnych wersji CMS

Posiadanie strony na obowiązującej wersji CMS-a jest bez wątpienia istotnym warunkiem jej bezpieczeństwa. Nieraz jednak firmy po utworzeniu strony zapominają o cyklicznym wdrażaniu kolejnych wersji CMS-a bądź aktualizacji używanych wtyczek, przez co narażają witrynę na ataki cyberprzestępców bądź zawirusowanie. Na domiar tego, pomimo że WordPress jest niesłychanie łatwym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może skutkować niechcianymi trudnościami z prawidłowym działaniem sklepu czy strony. Z tej przyczyny wymagane jest, aby działanie to wykonał zawsze ktoś wtajemniczony w niuanse WordPressa, a jeżeli nie mamy w firmie wydziału IT, warto zlecić aktualizację WordPressa profesjonaliście.

Do kogo kierowana jest pomoc w zakresie aktualizowania WordPressa?

Oferta opieki technicznej nad stroną www to usługa kierowana zwłaszcza do odbiorców biznesowych, zarówno dużych jak i niewielkich przedsiębiorstw, którzy troszczą się o sprawne i trwałe funkcjonowanie ich strony oraz zabezpieczenie jej baz danych i zasobów. Oferta ta pomocna jest również blogerom i freelancerom posiadającym prywatne strony. W elementarnym pakiecie oferty zawarta przeprowadzenie aktualizacji WordPressa, eliminacja następstw zawirusowania oraz wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych. W ofercie wyższych pakietów dostępne są także wszelkiego typu monitoringi (między innymi logowań użytkowników, zmian treści oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]