Oferta sal weselnych w Krakowie i okolicach w rozsądnej cenie. Przekonaj się co dla Ciebie stworzyliśmy.

Ceremonia ślubna i następujące po nim wesele to dzień, o którym rodzina młodej pary i zaproszeni goście będę mówić przez wiele kolejnych miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeśli nowożeńcy zechcą zorganizować przyjęcie dla ogromnej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, z jakim będą musieli się zmierzyć, jest wybór odpowiedniej sali na wesele, w której uczestnicy będą bawić się w ten ważny dzień w wygodnych warunkach.

Dom weselny – postaw na kompleksową obsługę

Szukając miejsca na wesele para młoda powinna uwzględnić parę dość ważnych okoliczności. Na początek musi ustalić ilość zaproszonych znajomych i krewnych, żeby być pewnym, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Zaproszeni muszą mieć swoje miejsce ich przy stole, ale ważne jest też, żeby mieli gdzie tańczyć. Dodatkowo nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od miejsca zawarcia ślubu znajduje się dom weselny i czy dojazd do niego nie będzie uciążliwy. Jeżeli na ślub zaproszeni są bliscy i znajomi mieszkający w innej miejscowości, warto poszukiwać domu weselnego, w sąsiedztwie którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Następnym zagadnieniem jest sama organizacja przyjęcia weselnego, czyli przygotowanie menu, udekorowanie stołów i zamówienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej. Takie czynności mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto szukać takich domów weselnych, które świadczą pomoc w zakresie wszechstronnej organizacji przyjęcia weselnego.

Dom weselny w Balicach – przyjęcie ślubne z niesamowitą oprawą

Młode pary z małopolski, przede wszystkim z Krakowa i okolic, mogą zorganizować wesele w wyjątkowo malowniczym miejscu, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego wnętrzach wesela urządzane są od wielu dekad, a każde z nich ma królewską oprawę. Pałac posiada cztery pomieszczenia gotowe pomieścić ponad setkę gości. Przyjęcie może zostać wyprawione też w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas uczestniczyć w nim będzie mogło bez problemu 350 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego jest to, że położony jest raptem 12 kilometrów od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegów. Przejazd orszaku ślubnego po ceremonii do Pałacu nie będzie więc trwać dłużej aniżeli 40 minut.

Dane firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]