Poznaj więcej szczegółów o serwisie okien PCV Warszawa.

Regularnie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w domu i zapobiegnie stracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona profesjonalny serwisant? Czemu warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim domu

Codziennie otwierane, rozszczelniane oraz uchylane okna są narażone na wszelkiego rodzaju wypaczenia i zniszczenia. Na stan okien oraz uszczelek źle wpływają także czynniki atmosferyczne – zmiany temperatur, opady czy promieniowanie słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w odpowiednim stanie przez wiele lat. O ile proste działania, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się wezwać serwisanta. Fachowcy oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację mechanizmów pracujących z trudem, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalny zespół serwisu okien może też przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto korzystać z serwisu okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pozwala zmniejszyć utratę ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła. Zawodowiec zadba także o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez instalację specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]