Aby skorzystać z pomocy specjalistów biura projektów Kraków, kliknij tu.

Biuro architektoniczne świadczy obszerne spektrum usług – realizuje marzenia klientów prywatnych, którzy pragną zamieszkać w praktycznym i komfortowym domku, ale też adresuje ofertę do instytucji oraz przedsiębiorstw. Architekt może opracować całościowy projekt budynku, a następnie czynnie nadzorować postęp prac, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować odnowę budynku lub zaproponować aranżację już egzystujących rezydencji.

Jak wesprze Cię doświadczone biuro projektów?

Szukasz pomysłowych, innowacyjnych projektów budowlanych? Chcesz, by Twój dom wyróżniał się na tle wielu budynków w okolicy? Potrzebujesz konceptu, który sprawi, że Twój dom będzie funkcjonalny, a zarazem po prostu komfortowy? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Wśród projektów dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasową stylistyką, jak i plany zgodne z współczesnymi nurtami architektonicznymi.

Biuro projektowe – co zrealizowaliśmy

W portfolio posiadamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i wnętrz mieszkalnych oraz domów jednorodzinnych. Wykonane realizacje obejmują m.in. obiekty rekreacyjne, pensjonaty, biura i zakłady opiekuńczo-lecznicze. Kompozycja przestrzeni i natura projektu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb zamawiającego, a także specyfiki danego budynku. Nasza pracownia architektoniczna może też opracować plan przestronnych i funkcjonalnych szaf wnękowych, dzięki którym możliwe jest najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Dane firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]