Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się gdzie zaparkować auto? Chcesz swobodnie dojechać na terminal, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z usług, które zapewnia strzeżony parking przy lotnisku! Do kogo skierowana jest oferta i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking przy Balicach – zalety wynajęcia miejsca postojowego

Port lotniczy w Balicach jest oddalony od centrum Krakowa o około pół godziny jazdy autem, co sprawia, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście dojazd własnym samochodem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i nosić ciężkich walizek. Co jednak zrobić z autem? Jak zadbać o jego bezpieczeństwo? Rozwiązaniem jest parking długoterminowy znajdujący się niedaleko lotniska – miejsca dzieli tylko 1200 metrów, a dojazd bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest przez busy, które pokonują trasę błyskawicznie. Warto podkreślić, że transfer jest całkowicie darmowy.

Parking przy Balicach – kable rozruchowe i kompresor

Parking przy lotnisku Kraków-Balice posiada ćwierć tysiąca miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest oświetlone i monitorowane przez całą dobę, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Dodatkowo pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Auto można zaparkować nawet na miesiąc – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, a także skorzystać z toalety. Obawiasz się, że po dłuższym urlopie w egzotycznym kurorcie nie będziesz w stanie uruchomić samochodu? Parking strzeżony przy lotnisku Kraków-Balice jest wyposażony w urządzenie rozruchowe i kompresor. Postój można opłacić wygodnie przelewem internetowym lub gotówką przy kasie.