Jeśli chcesz zamówić skrzynkę teletechniczną, koniecznie sprawdź https://www.telmor.pl/Produkty/Szafki-skrzynki-telekomunikacyjne.

Skrzynki teletechniczne są niezbędne w każdej nieruchomości – reguluje to polskie prawo. Na rynku wyróżniamy wiele ich modeli, których profil musi być dostosowany do zróżnicowanych warunków. Do czego są potrzebne skrzynki telekomunikacyjne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – przepływ sygnału bezprzewodowego

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być zbudowana z wytrzymałego surowca i posiadać odpowiednie otwory, które spełniają rolę wentylacyjną oraz umożliwiają przepływ sygnału bezprzewodowego. U dystrybutorów znajdziemy kilka kluczowych modeli skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna umieszczana na powietrzu, która musi cechować się odpornością na ingerencje osób niepowołanych, a także urazy mechaniczne. Inna ważna grupa to skrzynka umieszczona wewnątrz nieruchomości, w której zlokalizowane są ważne przewody – np. światłowody oraz niezbędne przyłącza urządzeń – routery, rozgałęźniki. Komponenty w środku skrzynki możemy zamontować na przykład na rzepy lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – różne modele

Priorytetowym elementem jest też ochrona przed wtargnięciem osób nieuprawnionych do wnętrza szafki. Wzmocnione zamki znakomicie spełniają swoją funkcję. To istotne także w mieszkaniu, w którym przebywają małe dzieci. Pamiętajmy też o uporządkowaniu kabli – w tym celu służą profesjonalne komory. Na rynku znajdziemy wiele typów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, co sprawia, że błyskawicznie dopasujemy je do naszego mieszkania.

Dane firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]