Jeśli potrzebujesz silnika szczotkowego, koniecznie wejdź na https://ultrarobotics.pl.

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz coraz powszechniejsze stosowanie robotyki w różnych gałęziach przemysłu, zmusza do poszukiwania najlepszych rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Rodzima firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. dokładne serwonapędy i sterowniki serwo od renomowanych światowych producentów.

Ultra Robotics – dostawca silników elektrycznych prądu stałego

Istniejąca od ponad 15 lat na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych), przekładni planetarnych i falowych, a także silników prądu stałego produkowanych z materiałów wysokiej jakości przez uznanych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej czułe kompaktowe serwonapędy charakteryzujące się wyjątkową żywotnością oraz solidnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy wykorzystuje się między innymi w produkcji obrabiarek, robotów przemysłowych czy systemów służących do obsługi intralogistyki, a przez wzgląd na możliwość ich użycia w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je również w lotnictwie, kriogenice oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znanej z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, szeroką obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką przepustowością, a ich wydajność oscyluje na pułapie 99% nawet przy niewielkich wymiarach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD rewelacyjnie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wystawieniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje, wysokiej wilgotności (nawet do 90%), jak również przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza.

Polska firma Ultra Robotics oferuje także rozwiązania od Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec i Bodine Electric Company.

Dane firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]