Na tej stronie przejrzysz ofertę producenta oświetlenia samochodowego w Krakowie.

Oświetlenie samochodowe to szczególnie ważny element bezpiecznej jazdy pojazdem. Złe ustawienie świateł czy zbagatelizowanie konieczności wymiany zbitej lampy może w rezultacie stać się powodem groźnej sytuacji na drodze, co często kończący się wypadkiem. Stosowanie najwyższej jakości oświetlenia jest kluczowe w szczególności w transporcie zbiorowym, gdzie firma przewozowa każdego dnia bierze odpowiedzialność za bezpieczeństwo tysięcy podróżnych. Jednym z polskich producentów kompleksowych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z siedzibą w Krakowie.

Oświetlenie dla automotive i mobility – wszystko do autobusów, pojazdów off-road, specjalnych i agro

Właściwie w asortymencie OE Industry znaleźć można dowolny typ oświetlenia samochodowego. Nie licząc lamp bocznych, tylnych i przednich do autobusów, tramwajów, pojazdów budowlanych czy kamperów, OE Industry produkuje też LEDowe reflektory robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w niekorzystnych warunkach pogodowych i dające światło o barwie podobnej do światła dziennego naświetlacze, najaśnice oraz maszty oświetleniowe, które wykorzystywane są między innymi przez kierujących pojazdami agro, off-road czy specjalnymi. Z kolei konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla służb miejskich lub pomocy drogowej) mogą wyposażyć się w OE Industry w halogenowe lub LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym także stosowane przez wybrane służby światła niebieskie i białe. Lokalny producent oświetlenia samochodowego nie pominął również lamp wewnętrznych (w tym przydatnych lamp do czytania), które bardzo poprawiają komfort życia profesjonalnych kierowców, którzy spędzają sporo dni w podróży. A to ledwie część oferty spółki OE Industry.

OE Industry – lider oświetlenia samochodowego

Partnerzy OE Industry już od dawna wiedzą, iż spółka ta jest czymś więcej niż typowym producentem oświetlenia dla automotive i mobility. To kompetentna kadra ekspertów gotowa wcielić w życie zamysł klienta, opracowując najwyższej jakości oświetlenie od początkowego projektu na papierze, poprzez budowę prototypu, aż po jego certyfikację. Spółka oferuje też wsparcie posprzedażowe. Za sprawą budowania doświadczonej kadry specjalistów, dogłębnych analiz potrzeb swoich odbiorców oraz silnej presji na wieloaspektowe testowanie opracowywanych produktów, OE Industry zyskało pozycję lidera w sektorze oświetlenia automotive & mobility.

Dane firmy:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]