Kup pieczywo Kraków na www.piekarniapochopien.com/wyroby-piekarnicze.html.

Pieczywo jest podstawą diety człowieka w naszej tradycji. Wytwarzane jest z soli, mąki, wody, mleka, środków spulchniających (najczęściej zaczynu chlebowego albo drożdży) i różnych dodatków wzbogacających doznania smakowe, takich jak słonecznik, sezam lub mak.

Dlaczego warto spożywać pieczywo?

Pieczywo to pożywienie niezwykle bogate w mnóstwo różnorodnych składników odżywczych i energetycznych, niezbędnych do właściwego działania organizmu człowieka. W jego skład wchodzą przede wszystkim aminokwasy, węglowodany i białka. Należy wspomnieć jednocześnie o błonniku oraz wielu witaminach, których zdecydowanie najwięcej zawiera pełnoziarnisty, ciemny chleb.

Pieczywo w Krakowie

Pieczywo najlepiej kupować w piekarniach tradycyjnych. Jedynie wtedy ma się pewność, iż spożywane wypieki długo zachowają świeżość.
Z niezwykłej troski o klienta i wyśmienitych wypieków słyną przede wszystkim krakowskie piekarnie, cieszące się nieustającym zaufaniem kupujących. Oferowany w nich chleb wypiekany jest z pasją, jedynie według sprawdzonych przepisów, co daje gwarancję najlepszej jakości użytych składników i znakomitego smaku.

Dane firmy:
Piekarnia Pochopień
ul. Kochanowskiego 22
31-127 Kraków

Tel.: 12 633 75 02
E-mail: [email protected]