Kurs gotowania dla dzieci - w tym miejscu znajdziesz więcej informacji o pełnej ofercie.

Dzieci kochają brać udział w gotowaniu – dekorować wypieki bądź wybierać i podawać składniki. Chciałabyś podsycić fascynację Twojej pociechy? Zapisz je na warsztaty kulinarne dla dzieci. Od nas dowiesz się, jak przebiegają takie lekcje.

Atuty kursu gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci są przeznaczone dla maluchów w przedziale wiekowym od 6-10 lat. Podczas kursu dzieci nie tylko zyskują przydatne umiejętności, ale także rozwijają swoją pomysłowość oraz uczą się samodzielności. A zarazem doskonale się bawią. Dobieranie i mieszanie składników, nauka smacznych przepisów i komponowanie niecodziennych smaków – to wszystko sprawia, że maluchy z entuzjazmem eksperymentują i i zachowują się bardziej świadomie w kuchni. Dzieci poznają również zasady, jakie panują w kuchni, co korzystnie podnosi ich bezpieczeństwo podczas kucharzenia. W warsztatach mogą też brać udział rodzice, dlatego jest to świetna okazja do spędzenia wspólnie czasu z potomkiem. Opiekunowie mogą śledzić kulinarne osiągnięcia swoich dzieci, a potem spróbować tego, co udało się stworzyć.

Jak wygląda kurs gotowania dla dzieci?

Spotkania odbywają się w Krakowie i trwają trzy godziny. Podczas kursu dzieci przyrządzają danie główne i deser. Młodzi entuzjaści sztuki kulinarnej mogą wybrać przysmaki włoskiej kuchni – ugotować apetyczny makaron na słono bądź słodko, albo podjąć próbę upieczenia aromatycznej, udekorowanej świeżymi składnikami tradycyjnej pizzy. W czasie warsztatów grupa przygotowuje też wyśmienitą deser – mus z kruchym ciastem oraz polewą. Nauka połączona z zabawą to wspaniała metoda spędzania wolnego czasu, a własnoręczne przyrządzanie ukochanych potraw daje dzieciom moc szczęścia. Nawet bardzo niepokorny maluch będzie z zaangażowaniem przykładać się do dekorowania tortu czy pieczenia smacznej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci są organizowane przez profesjonalnego szefa kuchni, który ma wieloletnią praktykę i wspaniałe nastawienie do dzieci.

Dane firmy:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]