Nigdy wcześniej nie spotkałeś tak korzystnej oferty kursu modelowania 3D!

Świat grafiki bezustannie ewoluuje i coraz częściej artyści odchodzą od dotychczasowych technik na rzecz kreowania swoich prac wyłącznie cyfrowo. Dostępne oprogramowanie graficzne daje twórcom nie tylko swobodę sporządzania grafik 2D, ale też modelowania trójwymiarowych obiektów. Zainicjowanie przygody z modelowaniem 3D nie generuje już dużych kosztów – każdy może przecież pobrać program Blender, który daje niesamowite możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów oraz animacji, a który przy tym jest zupełnie darmowy.

Kursy modelowania 3D najlepiej w jak najmniej licznych zespołach

Korzystanie z każdej aplikacji można przyswoić sobie samemu, jednakże proces ten ciągnie się w takim przypadku dłużej i nieraz jest dość irytujący. Z tej przyczyny partycypacja w kursie modelowania 3D przyniesie wiele korzyści zwłaszcza tym, którzy dopiero poznają program Blender. Zaznajamianie się z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami bądź nakładanie różnorodnych efektów i tekstur na modelowany obiekt przebiegnie łatwiej, jeśli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela. Instruktor na bieżąco dokonuje korekty projektów wykonywanych przez uczestnika kursu wskazując detale, które wymagają poprawy i podpowiadając ku temu odpowiednie drogi. Jak w przypadku każdego kursu najlepiej, aby odbywał się on w małych zespołach, co da pedagogowi możliwość poświęcenia każdemu kursantowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D hobbystów a także artystów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest współcześnie umiejętnością poszukiwaną i cenioną szczególnie w świecie filmu, projektowania i gier wideo. Opanowanie oprogramowania Blender 3D rozszerza tym samym przyszłe perspektywy zawodowe. W czasie kursu tworzy się pierwsze zaawansowane dzieła, które potem można bez obaw umieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to jednak, iż kursy modelowania 3D kierowane są tylko do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w branży filmowej i wiążą z tym swoją przyszłość zawodową. Spory procent uczestników tego typu warsztatów to po prostu hobbyści i artyści, którzy chcą poszerzyć swoje obecne umiejętności czy też spróbować nowych form wyrażania siebie.

Dane firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]