Kluczowe wiadomości na temat digital paintingu. Przekonaj się!

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w ostatnich latach zdobywa coraz na popularności i jest szeroko używana między innymi w branży reklamowej, filmowej i sektorze gier komputerowych. Pragniesz rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowego, dzięki którym będziesz tworzyć fantastyczne postaci, rozwijać koncept wymyślonych światów, a także edytować zdjęcia w programach graficznych. Lekcje obejmują także kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – obsługa programów i podstawy malarstwa

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a w ich toku uczniowie poznają działanie programów do grafiki, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, uczą się, jak używać warstw i masek, odwzorować światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. photobashing i matte painting umożliwiają osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą fachową radą, prowadzą korekty i asystują uczniom w tworzeniu przykuwających wzrok rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla pasjonatów i przyszłych specjalistów

Na kurs digital paintingu mogą zapisać się osoby, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla pasjonatów, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osób chcących pracować w branżach związanych z reklamą, filmem, grami komputerowymi i animacją.

Dane firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]