Uwielbiasz zastrzyk adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś wymagającym turystą, który docenia bezpieczne i świetnie opracowane wyprawy w towarzystwie doświadczonych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych turystów

Przygotowujemy trekkingi, które prowadzą na pasma górskie nieomal każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do zwolenników górskiej turystyki, zarówno przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią dynamiczne spędzanie urlopu i zdobyły już minimalne doświadczenie w tego typu wycieczkach. Żeby partycypować w wyprawie niezbędny jest dobry stan zdrowia oraz świetna sprawność fizyczna. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 typy o odmiennym szczeblu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Ostatni rodzaj to trekking dla podróżnych sprawnych fizycznie, które posiadają już doświadczenie w wyprawach na szczyty gór wyższych niż 4 km nad poziomem morza. Bardzo wysokim stopniem trudności charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej i ogromnych umiejętnościach.

Dlaczego powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają silne przeżycia. Pozwalają jednocześnie urzeczywistnić marzenia oraz sprawdzić się w ciężkich warunkach. Firma korzysta z kompetentnych liderów oraz przewodników znających na wskroś specyfikę górskiego krajobrazu, ale również ochoczo dzielących się posiadanym doświadczeniem z członkami ekspedycji. Są oni też w stanie zmniejszyć prawdopodobne ryzyko w skomplikowanych przypadkach. Firma oferuje wyprawy między innymi na pasmo Riła, w Andy i Dolomity.

Dane firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]